Elementy z drutu

Nasza firma zajmuje się produkcją różnych elementów z drutu wedle projektu powierzonego nam przez klienta. Specjalizujemy się w produkcji elementów z drutu o średnicy 2mm – 13mm. Do produkcji używamy najwyższej jakości maszyn CNC renomowanych producentów, które w sposób w pełni zautomatyzowany wykonują produkty w oparciu o projekt komputerowy. Dzięki wspomnianej automatyzacji każda sztuka produktu będzie identyczna spełniając przy tym najwyższe normy jakościowe. Pracujemy w oparciu o materiał z naszego magazynu lub na specjalne życzenie klienta możemy uruchomić produkcję w oparciu o powierzony nam surowiec.

Z uwagi na najlepszy park maszynowy oferujemy produkcję elementów z drutu w technologii 2D, 3D oraz z użyciem zgrzewarek. Nasze urządzenia CNC charakteryzują się wysoką precyzją przy jednoczesnej wysokiej wydajności produkcyjnej. Produkty o różnym stopniu skomplikowania możemy wykonać z drutu ocynowanego, cynkowo-aluminiowego lub drutu nierdzewnego. Dysponujemy także urządzeniami mogącymi zaginać drut, który powleczony jest różnego rodzaju materiałem. Dodatkowym atutem naszej firmy jest bardzo dobrze wykwalifikowany personel, który swoje doświadczenie budował przez wiele lat gwarantując tym samym najwyższą jakość naszych produktów oraz szybki termin realizacji.

realizacje023
realizacje022
realizacje021
realizacje019

Wykonujemy zlecenia z zakresu produkcji elementów z drutu dla różnych branż, między innymi motoryzacyjnej, meblarskiej, produkcji przemysłowej, budowlanej, rolniczej, RTV, AGD, technicznej oraz dekoracyjnej. Dzięki możliwości dowolnego projektowania komputerowego elementów z drutu można w krótkim czasie wyprodukować zarówno małą jak i dużą partię produktu. Bardzo dużą dogodnością dla naszych klientów jest fakt, że każdy wykonany raz produkt jest zapisany i skalibrowany w pamięci urządzenia produkcyjnego, dzięki czemu mamy możliwość szybkiego wyprodukowania dodatkowej partii.

Nasza firma jest bardzo wiarygodnym partnerem biznesowym, dzięki czemu można powierzyć nam stały outsourcing w zakresie produkcji elementów z drutu. Dbając o wysoką jakość dochowujemy jednocześnie rygorystyczny terminów w zakresie produkcji, dzięki czemu możemy zagwarantować dobry produkt w atrakcyjnej cenie.